Pol'and'Rock Festival 2018

Pol'and'Rock Festival 2018

Pierwszy raz największy i jeden z najbardziej znanych festiwali w Polsce, odbył się jako Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, musiał zmienić ją ze względów prawnych. Tego roku jeden z najpiękniejszych festiwali na świecie odbywał się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku przyciąga ogromne tłumy fanów muzyki i magicznego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal zmieniał się i zwiększał swoją jakość z biegiem lat. Na jego rozwój wpływało zarówno coraz większe zainteresowanie miłośników muzyki, ale również, coraz większa liczba sponsorów festiwalu. Dzięki temu festiwal wydłużył liczbę dni z początkowych dwóch na trzy, zwiększyła się liczba występów gwiazd zagranicznych oraz ilość osób zainteresowanych tym eventem. Od wielu lat liczba fanów "woodstocku" waha się pomiędzy 300 a 750 tysięcy. Wejście na festiwal jest całkowicie darmowe, ale pomimo tego, każdy może się tam czuć bezpiecznie, ze względu na pilnujące porządku służby, mocno wspierane nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival wiele razy startował w konkursach mających na celu wyłonienie najlepszych europejskich i światowych festiwali. Organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Ale to nie jest wszystko, co cenią jego uczestnicy. Ludzie, którzy co roku od wielu lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival zwracają uwagę na niesamowity wyczuwalny tam klimat i atmosferę przepełnioną miłością i radością. Festiwal ten jest miejscem, pozwalającym na bezgraniczną i bezpieczną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje wiele warsztatów i spotkań, festiwalowicze mogą odbyć rozmowy z ciekawymi ludźmi, zrelaksować się dzięki medytacji czy zgłębiać wiedzę z wielu tematów.

Jednego można być pewnym – warto przeżyć choć raz niesamowite momenty wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje wielka szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, zakochasz się w jedynej w swoim rodzaju atmosferze i powrócisz na Pol'and'Rock za rok!