W Top Model rozpoczęła się rywalizacja!

W Top Model rozpoczęła się rywalizacja!

Top Model jest to program produkowany i emitowany przez stację TVN, w którym uczestnicy konkurują o tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa jak i również znane i lubiane jury, którzy gromadzą przed ekranem tysiące widzów. W odcinkach można zobaczyć kilka znanych i cenionych w przestrzeni modowej osób, jak rozpoznawalne modelki, redaktorki pism o modzie, czy też światowej sławy fotografowie.

W ramach tego sezonu o miano Top Model konkurować będzie 14 osób, wśród których znajdują się też osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w kolorze złota jury przyznaje tej osobie, która posiada rzeczywiste predyspozycje do zostania modelką lub modelem, co skutkuje tym, że ten uczestnik od razu dostaje się do domu Top Model. Za to bilet w srebrnym kolorze to głos osób głosujących w Sieci, których zadaniem był wybór swojego ulubieńca, który nie będzie musiał uczestniczyć w castingach i natychmiastowo przechodzi na bootcamp, czyli kolejny etap.

Co czeka widzów w tym sezonie programu Top Model?

Program ma za zadanie zaoferować nie tylko zaistnienia w świecie modelingu, ale również pierwszych kroków i rozwinięcie portfolio, dlatego w każdym sezonie zgłasza się dużo chętnych. Podczas każdego z odcinków na uczestników czekają różne konkurencje, które będą sprawdzianem tego, czy uda im się odnaleźć w w świecie mody pełnym wyzwań. Jurorzy oceniają ich zmagania i decydują o tym, który zawodnik odpadnie w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja powrócenia do programu tuż po wyeliminowaniu, a dzieje się to dzięki wpływowi Michała Piróga, który obserwuje panel zza kulis, oferując pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Główną nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją modeli i modelek a do tego sesja fotograficzna na okładkę w znanym miesięczniku "Glamour". W tym sezonie dowiemy się, kto będzie dziewiątym zwycięzcą programu. O wygraną zmaga się dużo interesujących uczestników, dlatego na pewno warto jest oglądać na bieżąco kolejne odcinki.