Zaprezentowana przez niego pieśń zbyt średnia na finał zawodów Eurowizji! Przykry koniec epizodu Rafała Brzozowskiego na Eurowizji.

Zaprezentowana przez niego pieśń zbyt średnia na finał zawodów Eurowizji! Przykry koniec epizodu Rafała Brzozowskiego na Eurowizji.

Polska zazwyczaj nie zachwycała wielbicieli dobrej muzyki w okresie turnieju Eurowizji i powinniśmy wiedzieć o tym. Polski największym sukcesem na ogół jest kwalifikacja do finału konkursu, w którym zajmowaliśmy odległe lokaty. W zeszłym roku Eurowizję odroczono, gdyż rozprzestrzeniała się epidemia COVID-19, która zatrzymała nie jedynie Europę, lecz także resztę świata. Reprezentantem naszego państwa podczas konkursu Eurowizji był Brzozowski Rafał, który miał marzenie zadziwić sympatyków dobrej muzyki piosenką pod tytułem "The Ride". Dużo ekspertów nie było uradowanych z wskazania reprezentanta naszej ojczyzny, jednakże w końcowym rozrachunku do wymiany nie doszło. Przykro że kolejny raz z rzędu byliśmy zmuszeni żegnać się z turniejem Eurowizji dużo szybciej, niż byśmy tego chcieli. Na Eurowizji reprezentował nas Rafał Brzozowski, który na Eurowizji nie skłonił ku sobie telewidzów i dlatego też został wyeliminowany na etapie półfinału 65. konkursu piosenki europejskiej.

Telewidzowie z Polski bez najmniejszych wątpliwości są już niesamowicie znudzeni tego rodzaju obrotem spraw. Warto zaznaczyć, iż "The Ride" a więc piosenka zaprezentowana przez Rafała Brzozowskiego była po prostu mizerna. W tej piosence nie ma nic ciekawego, co by mogło wprawić w zachwyt widownie europejską. Jest to kolejna edycja konkursu Eurowizji, podczas którego przedstawiciel naszego kraju nie umie awansować do fazy finałowej. Bez żadnego kłopotu możemy dostrzec, iż od dłuższego czasu dobieranie przedstawicieli naszego kraju na turniej Eurowizji nie wychodzi Polakom najlepiej. Trzeba w takim przypadku pokładać wiarę w tym, iż w przyszłych latach nasz reprezentant będzie mógł dostać się do starcia finałowego o wygraną w zawodach piosenki europejskiej. Bardzo kluczowe w takiej sytuacji jest to, żeby wyselekcjonować najbardziej utalentowanego ambasadora, który będzie potrafił zachwycić publikę europejską. W sytuacji przeciwnej znów nie będziemy w stanie do finałowego występu w konkursie Eurowizji.