Finałowa rozgrywka w tym sezonie nie dla zawodników Realu z Madrytu! Fantastyczny pojedynek reprezentantów Chelsea z Londynu!

Finałowa rozgrywka w tym sezonie nie dla zawodników Realu z Madrytu! Fantastyczny pojedynek reprezentantów Chelsea z Londynu!

Najczęściej uprawiana sportu dyscyplina na ziemi to w czasach obecnych piłka nożna. Wielbicieli doznań piłkarskich istnieje bardzo dużo, i z tego powodu nie powinien dziwić fakt, że piłkarskie starcia mogą się cieszyć wielkimi rezultatami transmisji. Dlatego że koszty za graczy z roku na rok coraz większe i tak właśnie drużyny mogą zyskiwać dużo więcej środków finansowych. Niedawno zostały rozegrane spotkania 1/2 finału rozgrywek Champions League. Dowolny szanujący się fan piłkarskich emocji bardzo dobrze rozumie to, jak naprawdę pierwszorzędne są to zmagania. W półfinałowym spotkaniu naprzeciw stanęły do boju drużyny Realu z Madrytu oraz Chelsea z Londynu, a to prowadzi do tego że każdy był przekonany o tym, że można się spodziewać fantastycznego meczu. Oba zespoły zademonstrowały wyśmienite piłkarskie zdolności i nie ma wątpliwości co do tego że ten mecz nie zawiódł oczekiwań kibiców piłki nożnej. Rozsądnie jednak mieć tego świadomość, że do finałowej batalii szansę miała wejść wyłącznie jedna drużyna i zawodnicy a także trenerzy byli tego świadomi.

To półfinałowe starcie również było charakteryzowane w social mediach jako starcie 2 charyzmatycznych oraz świetnie spisujących się trenerów. Zinedine Zidane oraz Thomas Tuchel to taktycy, którzy na trenerskim rynku w czasie ubiegłych lat zdążyli zbudować sobie dobrą reputację. Jako trener obecnego mistrza Hiszpanii Zidane miał szansę na czwarty osobisty finałowy mecz Ligi Mistrzów w czasie pięciu ostatnich lat. To bez wątpienia niesamowite dokonanie, jednakże przy okazji tego półfinału trenowana przez niego ekipa nie miała szans triumfować. Chelsea z Londynu wywalczyła sobie klasyfikację do finału Champions League, ponieważ zdominowała mistrza La Liga. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że zawodnicy przygotowywani przez Thomasa Tuchela zafundowali fanom wspaniałe 90 minut tamtego dnia. Obecni mistrzowie hiszpańskich zmagań zagrali słabo i powinni być zadowoleni, że dali wpakować sobie mało goli. Chelsea FC w finałowym pojedynku z The Citizens.