Kilku graczy odtrąconych od polskiego składu! Szkoleniowiec Sousa Paulo przedstawił na początku tygodnia kadrę reprezentacji polskiego narodu na europejskie mistrzostwa!

Kilku graczy odtrąconych od polskiego składu! Szkoleniowiec Sousa Paulo przedstawił na początku tygodnia kadrę reprezentacji polskiego narodu na europejskie mistrzostwa!

Spora ilość młodych adeptów, których marzeniem życiowym jest gra profesjonalna w nożną piłkę marzy o występie w turnieju. Nie podlega żadnej wątpliwości to, że nożna piłka to w obecnej chwili najbardziej rozpoznawalna dyscyplina sportowa na Starym Kontynencie. Chłopcy od lat najmłodszych przygotowują się pod to, by w kolejnych latach grać spotkania na najbardziej legendarnych stadionach światowej piłki nożnej. Musimy jednakże mieć świadomość tego, iż droga do zostania profesjonalnym graczem do łatwych nie należy i wymaga bardzo dużo wyrzeczeń. Młodociani chłopcy, którym się udało dlatego budzą bardzo często zawiść i jednocześnie uznanie pośród swoich przyjaciół. W połowie przyszłego miesiąca się rozpoczną europejskie mistrzostwa w futbolu, w których rywalizować będą 24 ekipy. Oznacza to bez cienia wątpliwości, że na fanów nożnej piłki czekają podwyższone emocje. Bez cienia wątpliwości zostaniemy świadkami sporej liczby goli oraz pojedynków futbolu, ponieważ turniej mistrzostw europejskich będzie trwać przez równy miesiąc. Szkoleniowiec Sousa ogłosił skład na starcia podczas Starego Kontynentu mistrzostw, i dlatego też w dzisiejszym poście natomiast mamy zamiar się skupić na reprezentacji narodowej.

Przedstawianie listy zawodników na wysokiej rangi rozgrywki takie jak mundial oraz Mistrzostwa Europy od długiego czasu budzi pośród sympatyków futbolu oraz dziennikarzy sportowych bardzo duże doznanie w naszym narodzie. Zwykle trafiały się w takich jak tych przypadkach niespodzianki, które nie wszystkim się podobały. W tej sytuacji było bardzo podobnie. Selekcjoner Paulo Sousa przedstawił listę zawodników i bez cienia wątpliwości dużym zdziwieniem był brak w narodowej kadrze Grosickiego, który przez wiele lat stanowił moc naszej ekipy. Reprezentant West Bromwich Albion od dłuższego okresu nie gra równomiernie i jest to podstawowym powodem tego, iż selekcjoner Sousa Paulo nie zechciał powołać Kamila Grosickiego do drużyny narodowej drużyny na Euro 2020. Na papierze posiadamy fantastyczną kadrę, która może walczyć o genialny wynik na Mistrzostwach Europy. W takim przypadku zostaje nam czekać na inauguracyjny pojedynek czempionatu europejskiego, gdzie kadra Polski będzie rywalizować ze słowacką kadrą.