Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival nazywany jest "polskim tomorrowlandem" i nie jest tak bez powodu. Festiwal ten to jedna z większych i najbardziej znanych muzycznych imprez w Polsce. Do tego roku odbywał się w Amfiteatrze znajdującym się w Kołobrzegu, który stawał się na trzy dni światową stolicą muzyki elektronicznej.

Jeden z najbardziej znanych elektronicznych festiwali w Polsce przyciąga ludzi nie tylko mocnym line-upem, składającym się z najlepszych polskich i zagranicznych DJ'jów, ale również mnogością efektów wizualnych i efektów specjalnych, które wprawiają w zachwyt między innymi kolorami czy dopracowanymi do perfekcji szczegółami.

Historia festiwalu sięga początku lat 90, ale ostatecznie pierwszy Sunrise Festival miał miejsce w 2004 roku. Od paru lat RMF Maxxx obejmuje patronat medialny nad Sunrise'em, prowadząc transmisję setów dając tym samym możliwość usłyszenia utalentowanych DJ'ów wszystkim zainteresowanym elektroniczną muzyką płynącą z Kołobrzegu.

Tegoroczny Sunrise Festival przeszedł do historii jako ostatni organizowany Sunrise w Kołobrzeskim Amfiteatrze. Swój romans z jednym z nadmorskich miast pożegnał jednak z ogromną pompą. Postawione zostały 3 wspaniałe sceny, na których można było zobaczyć i usłyszeć najwybitniejszych przedstawicieli muzyki elektronicznej. Na tegorocznym festiwalu wystąpili między innymi: DJ Snake, Timmy Trumpet, Eric Prydz, Oliver Heldens, Martin Solveig, Disciples, Don Diablo, Throttle, Robin Schultz czy Armin Van Buuren. Nic dziwnego więc, że bilety na jeden z festiwalowych dni rozeszły się zastraszającym tempie.

Jedno jest pewne: Sunrise Festival to wyjątkowe miejsce, do którego warto przyjechać kolekcjonując wspomnienia.