Sympatycy sztuk walki oglądali w krakowskiej Tauron Arenie zaskakujące triumfy w trakcie trwania gali mieszanych sztuk walki FAME MMA 14!

Sympatycy sztuk walki oglądali w krakowskiej Tauron Arenie zaskakujące triumfy w trakcie trwania gali mieszanych sztuk walki FAME MMA 14!

Mieszane sztuki walki były niesamowicie popularne w naszym kraju w ostatnich latach i nie da się temu zaprzeczyć. Pierwszymi pionierami walk MMA w naszym kraju byli Kawulski Maciej i Lewandowski, którzy otworzyli federację KSW. Bez większych wątpliwości do tej dyscypliny sportowej mnóstwo kibiców zachęciła walka Marcina Najmana z Pudzianowskim Mariuszem przed 13-stoma laty. Zmiana dyscypliny przez mistrza świata Strongmenów na mieszane sztuki walki bez cienia wątpliwości była zadziwiająca. Wielu ekspertów sportowych było zaciekawionych tym zdarzeniem i każdy bardzo chciał obejrzeć w walce mistrza świata Strongmenów. W kolejnych latach popularność sportów walki w Polsce rosła i w skutek tego utworzona została federacja FAME MMA.

Postacie, które są rozpoznawalne w social mediach toczą walki między sobą w organizacji FAME MMA. To, iż jest duże zaciekawienie takim starciami mieliśmy okazję zobaczyć już od pierwszych gal. Jeżeli chodzi o zakupione Pay Per View, każda następna gala pobijała wyniki sprzedaży. W Tauron Arenie w ubiegłą sobotę zorganizowana została 14 edycja gali FAME. Ogrom fascynujących pojedynków rozpisali dla swoich widzów włodarze FAME MMA. Main Eventem gali FAME 14 była walka między Mateuszem "Trombą" Trąbką, a Gimperem. Poziom sportowy wszystkich walk był bardzo wysoki i trzeba mieć tego świadomość. Wpływ na jakość spektaklu zazwyczaj progres u konkretnych fighterów, który można obserwować z kolejnymi edycjami FAME. Na Main Event, kiedy skuteczniejszy okazał się Mateusz Trąbka oczekiwali wielbiciele mieszanych sztuk walki. We wrześniu prawdopodobnie będzie miała miejsce najbliższa odsłona FAME. Na pozostałą część roku federacja FAME MMA miała okazję ogłosić dużo znanych influencerów, które mają stoczyć pojedynki w octagonie. Należy wyczekiwać na następne gale FAME MMA, ponieważ to jest fantastyczne widowisko.